Kwiaty pamięci wyrazem miłości i szacunku

Kompozycje nagrobne wykonane z kwiatów najwyższej jakości to wizytówka naszej firmy. Specjalizujemy się w niezwykle bogatych w kwiaty i dodatki kompozycjach na nagrobki. Kompozycje wykonane w naszej pracowni, w odróżnieniu od tanich, popularnych stroików, wyróżniają się ogromną ilością kwiatów i dodatków oraz rewelacyjną jakością. Oferowane przez nas kwiaty wyglądem nie różnią się od żywych, a przy tym nie wymagają szczególnej pielęgnacji i na długo zachowują swoje właściwości - dzięki temu stanowią oryginalną dekorację grobu przez cały rok. 

   

Wszystkie powstają zgodnie z zasadami sztuki florystycznej. Kwiaty są dobierane w sposób przemyślany i celowy. Dlatego nasze kompozycje od lat zachwycają klientów, wyróżniając się na tle konkurencji. Zależy nam na tym, aby nasze kompozycje były wyrazem miłości i szacunku do zmarłych, dlatego wykonujemy je z największą precyzją i zaangażowaniem. Wydobywamy piękno kwiatów, podkreślamy kolory, zamykając całość w oryginalnej formie. Nasi klienci często zlecają nam wykonanie kompozycji z gatunków kwiatów i barwach, szczególnie lubianych przez zmarłą, bliską osobę. Staramy się sprostać stawianym przed nami wyzwaniom, dlatego kompozycje z wiecznych kwiatów wykonujemy wkładając w naszą pracę serce i całą wiedzę, jaką posiadamy.
  

 


W naszej ofercie można znaleźć zarówno tradycyjne kompozycje do położenia na płytę, jak również gotowe bukiety do wazonów, a także kompozycje w skrzynkach i donicach.

Kolorystykę i gatunki kwiatów dobieramy zgodnie z porą roku. Jesienne kompozycje charakteryzują się stonowanymi, nieco przybrudzonymi barwami i całą feerią jesiennych kwiatów i dodatków. W kompozycjach oprócz chryzantem pojawiają się dalie, astry, wrzosy, rozchodniki i mnóstwo innych roślin. Wiosną wykorzystujemy nieco żywsze kolory i gatunki kwiatów takie jak tulipany, bratki, konwalie czy kwiat jabłoni i wiśni. 

   

Kwiaty i donice używane do kompozycji są odporne na warunki atmosferyczne. Wykorzystujemy wyłącznie produkty jakości premium, które prezentują się dobrze przez długi czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl