Opcje przeglądania

Są niesamowicie praktyczne, a przy tym pięknie się prezentują niezależnie od okoliczności. Nowoczesne stroiki na cmentarz ze sztucznych kwiatów - bo o nich mowa - przyozdobią nagrobek i nie stracą swoich walorów estetycznych nawet pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Oryginale dekoracje nagrobne w sklepie Dekomotyw

Kompozycje kwiatowe na cmentarz stanowią sposób na okazanie i pielęgnowanie pamięci o zmarłych. To niejako symbol naszej miłości, szacunku czy też tęsknoty. Warto pielęgnować ten piękny zwyczaj dekoracji nagrobków - chętnie pomożemy wybrać odpowiednie stroiki.

Co proponujemy? W asortymencie posiadamy liczne kompozycje na grób wykonane ze sztucznych kwiatów. To zarówno różnego rodzaju, nowoczesne stroiki, wianki, jak i bukiety. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości kwiatów sztucznych, które wyglądem nie różnią się od żywych, a przy tym nie wymagają szczególnej pielęgnacji i na długo zachowują swoje właściwości - dzięki temu stanowią oryginalną dekorację grobu przez cały rok. Nasze kompozycje będą się pięknie prezentowały nie tylko latem i wiosną, ale też jesienią, a nawet zimą - niestraszne im bowiem zmienne temperatury i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Ekskluzywne kompozycje na cmentarz

Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, kolorów, form oraz rozmieszenia sztucznych roślin. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji. Dla naszych klientów możemy również wykonać stroiki i bukiety w innych wariantach kolorystycznych niż zaprezentowane w aktualnej ofercie – w tym celu zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny przy produkcie.

Stroiki na cmentarz - kompozycje nagrobne

Kompozycja blisko natury wrzosy kora Lauren Kompozycja blisko natury wrzosy kora Lauren
Producent: Dekomotyw
Cena: 279,00 zł
zobacz więcej
Kompozycja blisko natury wrzosy Garden S Kompozycja blisko natury wrzosy Garden S
Producent: Dekomotyw
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl